قوانین
و مقررات

قوانین ومقررات
جهان فولاد الماس

قوانین و مقررات جهان فولاد الماس

قوانین و مقررات

 • کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سایت الماس ماشین به دقت ملاحظه فرمایید.
  ورود کاربران به وب‏‌سایت الماس ماشین و استفاده از خدمات ارائه شده توسط الماس ماشین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات الماس ماشین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین الماس ماشین از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

شرایط ارسال

 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. الماس ماشین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 •  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت الماس ماشین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. الماس ماشین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در الماس ماشین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای الماس ماشین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
 • الماس ماشین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای الماس ماشین محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت الماس ماشین ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای الماس ماشین محفوظ است.الماس ماشین در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت الماس ماشین می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
 • با توجه به امکان ایجاد تغییرات جزئی در مشخصات فنی محصولات،  الماس ماشین تلاش می کند کالایی مطابق یا مشابه با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده را برای او ارسال کند.

شرایط مرجوعی

 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و مکاتو از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
 • در صورت وجود اشکال برای کالا و یا انصراف خریدار تا ۲۴ ساعت پس از دریافت ، خریدار موظف است کالا را به همراه تمام لوازم به درستی در جعبه خود کالا بسته بندی کرده و آن را بیمه حمل کرده و به آدرس الماس ماشین ارسال نماید.در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتیکه کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسولیت آن برعهده خریدار است. .
 • بعد از گذشت ۲۴ ساعت این امکان فراهم نمی باشد و امکان عودت کالا وجود ندارد. ( بسته به شرایط خاص و در صورت موافقت شرکت برای عودت فقط ۵۰ درصد از هزینه کالا عودت داده می شود)
 • در صورتیکه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از کارشناسان الماس ماشین بررسی و یا تعمیر گردد، مکاتو مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.
 • مسئولیت سلامت تمامی کالا ها در هنگام ارسال بر عهده شرکت های حمل ونقل و یا بیمه کننده شرکت حمل و نقل می باشد